Skambinkite mums

(8 46) 45 17 18

Rašykite mums
NAUJIENOSNAUJIENOS
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas

Aktuali informacija "Žaliojo slėnio" gyventojams

Informuojame, kad VšĮ „Gargždų švara“ 2018 m. kovo 1 d. atliko patikrą „Žaliojo slėnio“ gyvenvietėje dėl komunalinių atliekų konteinerių persipildymo. Patikrinus komunalinių atliekų konteinerius buvo nustatyta, kad atliekos nėra rūšiuojamos ir į komunalinių atliekų konteinerius yra sudedamos: pieno, kefyro, sulčių  pakuotės, indeliai nuo grietinės, kartoninės ir plastikinės dėžės, knygos, celofaniniai maišeliai, stikliniai buteliai ir kitos pakuotės. 2018 m. kovo 15 d. pakartotinai VšĮ „Gargždų švarai“ patikrinus bendro naudojimo komunalinių atliekų konteinerių tūrinį, buvo nustatyta, kad į komunalinių atliekų konteinerius yra sudedamos: kartoninės dėžės, indeliai nuo jogurto, grietinės, stikliniai buteliai, pieno ir kitos pakuotės. Tokios atliekos turi būti rūšiuojamos ir tinkamai paskirstytos.

2018 m. kovo 15 d. VšĮ „Gargždų švaros“ darbuotojai „Žaliojo slėnio“ gyventojams išdalino informacinius pranešimus apie atliekų rūšiavimą, kad gyventojai galėtų tinkamai paskirstyti buityje susidarančias atliekas.

Kuo daugiau antrinių žaliavų gyventojai išrūšiuoja, tuo didesnė tikimybė, kad ateityje už komunalinių atliekų konteinerių ištuštinimą mokestis nebus padidintas. Įvairios pakuotės sudaro iki dviejų trečdalių visos atliekų masės. Visos jos turėtų patekti į rūšiavimo konteinerius ir nukeliauti į perdirbimo įmones.

Klaipėdos rajono savivaldybės

VšĮ "Gargždų švara"

Naujienlaiškis

Registruokites ir sužinokite visas Gargždų švaros naujienas pirmieji