Skambinkite mums

(8 46) 45 17 18

(8 46) 47 07 67

Rašykite mums

Antrinių žaliavų išvežimo grafikai

Informuojame, kad konteinerius turite vežimo dieną išvežti už savo namų valdos teritorijos arčiau kelio matomoje vietoje iš vakaro arba 06:00 val. ryto.

A sektorius - ( Endriejavo sen., Judrėnų sen., Dauparų-Kvietinių sen., Veiviržėnų sen., Vėžaičių sen., Gargždų m., Agluonėnų sen.)  Tel. nr. 8-46-452586

B sektorius - ( Kretingalės sen., Sendvario sen., Priekulės sen (miestas, "Dituva", aplinkiniai kaimai), Dovilų sen.) Tel nr. 8-46-300474

Informacija gyventojams: jeigu atliekos yra nepaimtos pagal grafiką, prašome konteinerius palikti iki kitos dienos arba susisiekti su VšĮ "Gargždų švara" dėl tikslios išvežimo dienos.

2018 m. ANTRINIŲ ŽALIAVŲ SURINKIMO GRAFIKAS (VARPELIAI)

2018 m. PAKUOČIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMO GRAFIKAS

Nuo 2018 m. sausio mėn. plastikas bus vežamas kas keturias savaites, o stiklas kas šešias savaitės. Šiuos pokyčius lėmė depozito sistemos įsisavinimas. Pastebėta, kad gyventojai rečiau išstumia konteinerius, o ir šie dažnai būna nepripildyti. Kovo mėnesį Klaipėdos rajone buvo atliekamas tyrimas, kurio metu konteinerių išstūmimas sudarė 46%. Maršrute, į kurį įtraukti 611 konteinerių, ištraukta tik 280. Konteinerių vidutinis užpildymas – 66%. Antrinėms žaliavoms nemokamai bus išdalinti maišai, kurios vežėjai UAB „Ekonovus“ pridės prie konteinerio kiekvieną kartą išvežant popieriaus, metalo, plastiko konteinerį. Nemokamai dalinami maišai yra geltonos spalvos ir į jos galima dėti tik popieriaus, metalo, plastiko atliekas, kitos atliekos paliktos jose surenkamos nebus.


A sektoriaus

B sektoriaus

 

Daugiau informacijos apie antrines žaliavas ir rūšiavimą (spausti nuorodą)

Naujienlaiškis

Registruokites ir sužinokite visas Gargždų švaros naujienas pirmieji