Skambinkite mums

(8 46) 45 17 18

Rašykite mums
NAUJIENOSNAUJIENOS
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas

Informacija Klaipėdos rajono gyventojams dėl žaliųjų atliekų

Informacija Klaipėdos rajono gyventojams dėl žaliųjų atliekų

Informuojame, kad žaliosios atliekos turi būti rūšiuojamos ir kompostuojamos. Vaisiai, daržovės, augalų stiebai bei lapai, nugenėtos šakos, nupjauta žolė negali būti metami į komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų konteinerius kartu su kitomis atliekomis.

Vietinės rinkliavos mokėtojai gyvenantys individualiuose namuose biologiškai skaidžias atliekas kompostuoja kompostinėse dėžėse, o turintiems didesnį šių atliekų kiekį siūloma šalinti atvežant ir nemokamai jas priduodant į specialią žaliųjų atliekų surinkimo aikštelę Ąžuolo g. 54, Vėžaičiuose (tel. nr. 865542560). Aikštelė priima neribotus kiekius žolių, šakų ir kitus derliaus likučius.

Klaipėdos rajono savivaldybės VšĮ „Gargždų švara“ kontrolieriai pagal grafikus nuolat atlieka patikrą dėl tinkamo atliekų šalinimo konteineriuose. Nesilaikant atliekų tvarkymo taisyklių, konteineris netuštinamas, savininkas informuojamas specialiu lipduku ir surašomas administracinių teisės pažeidimų protokolas pagal ATPK 161(1) straipsnį, kuris numato, kad savivaldybių tarybų patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimas – užtraukia įspėjimą arba baudą iki 579 eurų.

Informaciją parengė Klaipėdos rajono savivaldybės VšĮ „Gargždų švara“

Daugiau informacijos: www.klaipedos-r.lt ir www.gargzdusvara.eu.

Naujienlaiškis

Registruokites ir sužinokite visas Gargždų švaros naujienas pirmieji