Skambinkite mums

(8 46) 45 17 18

Rašykite mums
NAUJIENOSNAUJIENOS
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas

Kviečiame dalyvauti gaminių atliekų surinkimo akcijoje

Gamintojų ir Importuotojų Asociacija ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ siekdamos mūsų savivaldybėje užtikrinti tinkamą gaminių atliekų surinkimą, didinti surenkamų gaminių kiekį bei sumažinti šių atliekų į aplinką ir sąvartynus, 2016 m. spalio 17 d. Klaipėdos rajono savivaldybėje organizuoja gaminių atliekų surinkimo akciją. Gaminių atliekų surinkimą vykdys UAB „Atliekų tvarkymo centras“.

Gaminių atliekų surinkimo akcijos dieną apvažiavimo būdu iš užsiregistravusių (e-paštu atliekos@atc.lt arba telefonu 8 5 206 09 01) gyventojų, įmonių, įstaigų ar organizacijų nemokamai bus surenkamos elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių bei vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos, sumokant atliekų turėtojui bus surenkamos automobilių ir pramoninių akumuliatorių, automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos ir eksploatuoti netinkamos transporto priemonės.

Mūsų savivaldybės teritorijoje esančioms įmonėms, įstaigoms ar organizacijoms, kurios dalyvauja projekte „Mes rūšiuojam“ už išrūšiuotas ir perduotas atliekų tvarkytojui gaminių atliekas atlyginama projekto partnerių prekėmis, suteiktomis paslaugomis, dovanomis, prizais, dalis atliekų superkama.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracija ragina prisijungti ir akcijos metu priduoti minėtas atliekas, o jei dar neprisijungę, tai būtinai prisijunti ir prie projekto „Mes rūšiuojam“.

Registracija vyksta iki 2016 m. spalio 13 d. e-paštu atliekos@atc.lt arba tel. 8 5 206 09 01.

Naujienlaiškis

Registruokites ir sužinokite visas Gargždų švaros naujienas pirmieji