Skambinkite mums

(8 46) 45 17 18

Rašykite mums
NAUJIENOSNAUJIENOS
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas

NAUJI 2019 M. GRAFIKAI

Jau skelbiami 2019 m. atliekų išvežimo grafikai

PASIKEITIMAI:

2019 m. komunalinių atliekų išvežimo dažnis Klaipėdos rajono teritorijoje liks toks pat: kaimo vietovėse du kartus, o Gargždų ir Priekulės mieste – 4 kartus per mėnesį. Tačiau pakuočių atliekų išvežimas padažnės. Nuo 2019 sausio 1 d. popierius, metalas, plastikas bus vežamas kas dvi savaites, o stiklas kas aštuonias savaites. Geltoni maišai skirti popieriaus, metalo, plastiko atliekoms dalinami nebebus, kadangi padidėjo išvežimo dažnis.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į pasikeitusias komunalinių atliekų išvežimo dienas:

Baukštininkų k., SB „Gulbė“, SB „Šilko gija“, Žemgrindžių k., Gindulių k. (Tik Rogainių kvartalas) teritorijoje komunalines ir popieriaus, metalo, plastiko atliekos bus surenkamos kas antrą šeštadienį nuo 2019 m. sausio 5 d.

Baičių k., Gedminų k., Grambaviškių k., Grikšų k. teritorijoje komunalines ir popieriaus, metalo, plastiko atliekos bus surenkamos kas antrą pirmadienį nuo 2019 m. sausio 7 d.

Jakų k. teritorijoje komunalines ir popieriaus, metalo, plastiko atliekos bus surenkamos kas antrą antradienį nuo 2019 m. sausio 8 d.

Traubių k., Dituvos k. teritorijoje komunalines ir popieriaus, metalo, plastiko atliekos bus surenkamos kas antrą ketvirtadienį nuo 2019 m. sausio 10 d.

Gargždų miestas: atkreipiame dėmesį į vietoves, kurios buvo prijungtos prie Gargždų miesto. Čia komunalinės atliekos bus vežamos ne kas antrą savaitę kaip kaimo vietovėje, bet kiekvieną savaitę kaip miestui.

Trušelių k., Balgos g. ir Karpavos g. gyventojų dėmėsiui

Informuojame, kad dėl padidėjusios darbų apimties (pailgėjusiu atliekų surinkimo maršrutų) yra keičiamas mišrių komunalinių atliekų ir pakuočių ir stiklo atliekų surinkimo grafikas Trušelių k., Balgos g. ir Karpavos g.

Trušelių k., Balgos g. ir Karpavos g. komunalines ir popieriaus, metalo, plastiko atliekos bus surenkamos kas antrą ketvirtadienį, o stiklas kas aštuntą ketvirtadienį.

Sekantis šių dviejų gatvių komunalinių ir popieriaus, metalo, plastiko atliekų surinkimas bus 2019-01-17, o stiklo 2019-01-31.

PASTABA dėl antrinių atliekų išvežimo B sektoriaus 2 maršruto:

Sausio 1, 2, 3, 4, 5, 6 dienomis bus tuštinami tik komunalinių atliekų konteineriai, pakuočių atliekų išvežimas prasidės tik nuo Sausio 14 d.


Komunalinių atliekų grafikai: http://www.gargzdusvara.eu/komunaliniu-atlieku-tvarkymo-grafikai/

Antrinių žaliavų grafikai: http://www.gargzdusvara.eu/antriniu-zaliavu-isvezimo-grafikai/

Naujienlaiškis

Registruokites ir sužinokite visas Gargždų švaros naujienas pirmieji