Skambinkite mums

(8 46) 45 17 18

Rašykite mums
NAUJIENOSNAUJIENOS
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas

Regiono savivaldybės Gargžduose tarėsi dėl atliekų tvarkymo

Antradienį Klaipėdos rajono savivaldybėje įvyko regiono savivaldybių atstovų pasitarimas dėl Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) akcininkų sutarties. Susitikime dalyvavo Klaipėdos, Kretingos, Šilutės, Skuodo rajonų ir Palangos bei Neringos miestų savivaldybių atstovai.

KRATC − tai septynių Klaipėdos apskrities savivaldybių bendra įmonė, įkurta 2003 metais, kurios pagrindinė užduotis – sukurti naują, Europos Sąjungos ekologijos standartus atitinkančią atliekų tvarkymo sistemą Klaipėdos regione.

Šio susitikimo iniciatorius buvo Klaipėdos rajono savivaldybė, situaciją ir iškilusius klausimus išsamiai pakomentavo pasitarime dalyvavęs VšĮ „Gargždų švara“ direktorius Rimantas Martinkus, kuris išsakė problemas ir pateikė kai kuriuos jų sprendimo būdus dėl bendravimo su KRATC, šiukšlių rūšiavimo, kainų pokyčių, stambiagabaričių aikštelių bei atliekų išvežimo.

Susitikime dalyvavęs Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas pritarė, kad situacija su KRATC išties sunki, kadangi viso regiono atliekų tvarkymas savarankiškai kontroliuojamas ne savivaldybių, o paties UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro.

Pasitarime vieningai sutarta pirmiausia situaciją aptarti su KRATC vadovais bei Klaipėdos miesto savivaldybe, kuri taip pat atsakinga už Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro veiklą.

Kitą savaitę numatytas dar vienas susitikimas, kuriame bus toliau bandoma atrasti geriausius sprendimus su KRATC.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

http://www.klaipedos-r.lt/go.php/lit/Regiono-savivaldybes-Gargzduose-taresi-del-atlieku-tvarkymo--/1392

Naujienlaiškis

Registruokites ir sužinokite visas Gargždų švaros naujienas pirmieji