Skambinkite mums

(8 46) 45 17 18

Rašykite mums
NAUJIENOSNAUJIENOS
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas

VšĮ "Gargždų švara" pasitarimas dėl atliekų išvežimo 2017 metais

2016-11-25 VšĮ  „Gargždų švara“ įvyko pasitarimas, kuriame dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyriaus, UAB „Gargždų komunalinės paslaugos“, UAB „Ekonovus“, UAB „Technologinių paslaugų sprendimai“ atstovai. Pasitarimo metu buvo analizuojama, kaip vyksta pasiruošimas įgyvendinti vietinę rinkliavą už komunalinių atliekų tvarkymą pagal naują dvinarę metodiką. Nustatyta, kad šiuo metu vežėjai apie devyniasdešimt procentų išdalintų konteinerių suteikė identifikacinį ženklą, šį ženklą susiejo su mokėtoju, taip pat paruošė atliekų vežimui automobilius, kurie nuo 2017 m. sausio mėn. 1 d. duomenis apie mokėtojo ištuštintus konteinerius perduos VšĮ „Gargždų švara“. Pasitarimo metu buvo kalbėta apie tai, kad tikslinga sukurti savitarnos svetainę, kurioje kiekvienas mokėtojas  galėtų prisijungęs susipažinti su jam priskirtų konteinerių ištuštinimo istorija.

Pasitarimo metu aptarta galimybė teikti Klaipėdos rajono savivaldybės tarybai peržiūrėti ir koreguoti vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą parametrus juridiniams asmenims nuo 2017 m. sausio 1 d., kurie deklaruoja atliekas.

Taip pat pasitarime su vežėjais buvo aptarti komunalinių atliekų surinkimo grafikai, kurie VšĮ „Gargždų švara“ direktoriaus įsakymu patvirtinti ir patalpinti VšĮ „Gargždų švara“ internetinėje svetainėje.

Atkreipiame gyventojų dėmesį, kad nuo 2017 m. sausio 1 d. keičiasi atliekų išvežimo grafikai, atliekų išvežimo dieną kai kuriose teritorijose bus vežami visi mokėtojų turimi atliekų sukaupimo konteineriai.

Naujienlaiškis

Registruokites ir sužinokite visas Gargždų švaros naujienas pirmieji