Skambinkite mums

(8 46) 45 17 18

(8 46) 47 07 67

Rašykite mums
NAUJIENOSNAUJIENOS
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas

Žaliosioms atliekoms-nemokamos kompostinės

Namudinio kompostavimo konteineriai Klaipėdos mieste ir visoje apskrityje dalinami nuo 2009 metų. Ši pavasarį Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) tęsia šią akciją ir išdalins dar apie 700 kompostinių.

„Pasinaudojant Europos Sąjungos finansine pagalba visam Klaipėdos regionui 2012 metais buvo nupirkta 10 tūkstančių kompostavimo konteinerių, kurie buvo paskirstyti visos apskrities savivaldybėms“, - pasakojo Tomas Mataitis, KRATC Viešųjų pirkimų ir projektų administravimo skyriaus vadovas.

Tačiau ne visos regiono savivaldybės sugebėjo išdalinti konteinerius ir likusieji sugrįžo į KRATC.

„Kviečiame kompostinių negavusius ir jų norinčius Klaipėdos miesto ir visos apskrities gyventojus registruotis telefonu ar atvykus į didžiųjų atliekų aikšteles“, - kvietė Ramunė Šličienė, KRATC Ekologinės infrastruktūros administravimo skyriaus vadovė.

Konteineriai nemokamai panaudai bus išduodami fiziniams asmenims, kurie gyvena nuosavuose namuose arba soduose, neturi įsiskolinimų už atliekų tvarkymą.

Registruotis galima nemokama telefono linija 8 800 13344, KRATC biure (Liepų g. 15, Klaipėdoje), viso regiono didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėse arba Glaudėnų kaime esančioje žaliųjų atliekų surinkimo aikštelėje. Su užsiregistravusiais gyventojais bus susisiekta ir suderinta konteinerio atidavimo vieta bei laikas.

Klaipėdos rajono gyventojai gali kreiptis į stambiagabaritines atliekų aikšteles Gargždų m., Geležinkelio pylimo g. 6 tel nr. 8630 08897 arba į Vėžaičių aikštelę adresu Ąžuolo g. 54 Vėžaičiai tel. 865542560.

Informacijos šaltinis www.kratc.lt

Naujienlaiškis

Registruokites ir sužinokite visas Gargždų švaros naujienas pirmieji